Папір для акварелі

Папір для акварелі часто стає визначальним фактором. Саме від її якості і властивостей залежить можливість втілення вашої творчої ідеї, а, отже - і кінцевий результат. Для того щоб зробити правильний вибір художнику буде корисно вивчити існуючі форми цього матеріалу.

Акварельная папір & nbsp ; робиться на основі целюлози та води (іноді містить добавки бавовни, яєчної шкаралупи і інших речовин, які надають виробу особливі властивості) згідно з різними технологіями, які і визначають її характеристики. За текстурі поверхні матеріал ділять на 3 типи:

  • Гладка. Проводиться шляхом пропускання вихідної целюлозної маси через обертові гарячі циліндри. Така папір для акварелі прекрасно підійде художникам, які пишуть лінією або заливкою з подальшим відмиванням.
  • Слаботекстурная. Вихідна суміш пресується між холодними валиками - виходить папір з легкою текстурою. Цей тип акварельного паперу - універсальний: підходить для писання в будь-якій техніці.
  • Сільнотекстурная. Целлюлозная маса розгойдується в листи і висушується без віджиму - виходить папір з яскраво вираженою текстурою.
Вверх