Папір для пастелі та дизайну

Папір для пастелі - це особливий вид матеріалу, властивості якого дозволяють не тільки передати плановану колірну гамму, але і зберегти малюнок на протягом довгого часу. Часто художники вважають за краще працювати на тонованому папері різних кольорів, оскільки техніка малювання пастеллю передбачає нанесення зображення на готовий, попередньо підібраний фон.

Ще один важливий фактор, яким керуються фахівці , вибираючи альбом для пастелі - текстура. Відомо, що пастельні крейди мають один практичний недолік: вони легко обсипаються з гладкою робочої поверхні. Тому папір для подібної роботи використовують із зернистою текстурою. Деякі виробники додають в початковий склад паперу для пастелі пил пемзи, яка додатково фіксує пастель.

Папір для дизайну характеризується широким колірним спектром і (або) текстурними поверхнями. У ряді випадків бренди пропонують різну текстуру з двох сторін аркуша. Часто для втілення дизайнерських рішень використовується і гофрований картон різних кольорів.

В арт-бутику «Алізарин» вам запропонують великий вибір паперу для пастелі з різною текстурою, в широкому спектрі кольорів і розмірів, а також матеріали для дизайнера.

Вверх