Основи для живопису

Матеріал, на якому художник планує писати роботу, це і є основа для живопису. В якості основи майстри використовують найрізноманітніші поверхні, включаючи камінь, метал і пластик, однак сьогодні перераховане - швидше екзотика, а художники вибирають більш традиційні матеріали: папір і полотно (еластичні типи ) або дерево, Фіброкартон, ДВП (жорсткі типи). Якщо говорити про найбільш використовуваних основи для живопису маслом, то це дерево і полотна.

Особливості дерев'яних основ

Ця основа для живопису відома з найдавніших часів - до нас дійшли роботи фламандських майстрів і численні пам'ятки іконопису, виконані на ґрунтованих панелях з деревини твердих порід. Такі твори мають характерні візуальними ефектами - вони масивні і справляють враження вагомості і солідності. Згодом дерев'яні основи були замінені на фанеру, а сьогодні прихильники жорстких основ часто використовують гарантування ДВП. Деревно-волокнисті плити спеціальним чином готуються для малювання їх фактура цілком підходить для успішної роботи маслом.

Типи і властивості полотен

Полотно для живопису прийшов на зміну дерев'яним основам в епоху Відродження і міцно завоював визнання у майстрів і початківців. Традиційно цей матеріал робиться на з натуральних складових. Найпоширенішими сьогодні вважаються лляні та бавовняні полотна - кожен з типів має унікальні властивості і фактурою - головне правильно підібрати основу відповідно до свого бачення роботи. В останні роки з'явилися синтетичні гладкі полотна з поліестеру, які вже придбали безліч прихильників.

Купити полотно для художників або іншу основу можна в арт-бутику «Алізарин». Ми пропонуємо широкий вибір товарів від кращих виробників,

Вверх