Планшети та модулі

Планшет Rosa МДФ А4 33 x 36 см
Планшет Rosa ДВП 60 x 80 см
Планшет Rosa ДВП 55 x 75 см
Планшет Rosa ДВП 50 x 70 см
Планшет Rosa ДВП 50 x 60 см
Планшет Rosa ДВП 40 x 60 см
Планшет Rosa ДВП 40 x 50 см
Планшет Rosa ДВП 30 x 50 см
Планшет Rosa ДВП 30 x 40 см
Планшет Rosa ДВП 20 x 30 см

На чому б ви не малювали, надійна фіксація основи в натягнутому стані є запорукою успішного виконання роботи. Для цих цілей полотна натягують на спеціальні рами-модулі з внутрішніми каркасними планками з належним чином підготовленого і ретельно відшліфованого дерева. Під папір використовуються спеціальні планшети для малювання з фанери або ДВП.

Планшет для паперу : призначення і особливості

Основні функції, які виконує планшет для паперу - підвищення комфорту роботи художника і збереження основи, на якій виконується малюнок. Дане пристосування є шлифованную поверхню з фанери або деревно-волокнистої плити з планками по краях, що утворюють загнуту всередину раму. Планшети для художників випускаються в широкому спектрі розмірів.

Як зафіксувати папір на планшеті для малювання

Надійно зафіксований паперовий лист на планшеті для художників менш схильний до механічних пошкоджень. Крім того, нерухомо закріплена папір не змінить свою форму від контакту з водою, що міститься у фарбах. Фіксують лист на поверхні планшета для малювання, використовуючи такі засоби як офісні біндери, кнопки, малярний або канцелярський клей. Для замальовок художники використовують планшети, на яких папір кріпиться за допомогою спеціального затиску або магнітного фіксатора. Деякі виробники передбачають в своїх планшетах спеціально відведені місця для зручного розташування інструментів: затискачі для гумок і олівців, прорізи для кистей та ін.

Готовий модуль під полотно або планшет для малювання купити можна в арт-бутику «Алізарин»: ми пропонуємо вироби, виготовлені з якісних екологічно чистих матеріалів на професійному обладнанні. В асортименті магазину - великий вибір розмірів за доступною ціною.

Вверх