Скрапбукінг

Глітер Rosa 15 г
Кільця для альбомів 2 шт
Ґудзики дерево 30 мм 4 шт (1222)
Ґудзики дерево 30 мм 4 шт (1223)
Ґудзики дерево 30 мм 4 шт (1226)

Скрапбукінг - це унікальна техніка ручного оформлення книг, альбомів, листівок та іншої друкованої продукції. Проявивши трохи фантазії і старання, ви можете зробити по-справжньому ексклюзивну річ з чого завгодно: дитячого фотоальбому, збірки рецептів, календаря і навіть звичайних квитків в театр. Це мистецтво дуже популярно, оскільки практично не має якихось обмежень і не вимагає попереднього навчання: творчий підхід і багата фантазія - це все, що потрібно для шедевра! ??

Основним матеріалом для скрапбукінгу є папір різних кольорів, текстури і щільності, яку після наклеювання прикрашають об'ємними елементами і штампами, розписують маркерами або ручками. Для того щоб ваша робота набула індивідуальність і ще більш ошатний вигляд, існують спеціальні товари для скрапбукінгу: яскраві гудзики, дизайнерські скріпки, рамки і куточки, плоскі і напівоб'ємні фігурки, тематичні брадси і багато іншого.

Перш ніж приступати до оформлення альбому або листівки, потрібно купити все для скрапбукінгу . Для цього рекомендуємо Вам завітати в наш арт-бутік «Алізарин» і вибрати необхідне з багатого асортименту товарів від кращих вітчизняних і європейських виробництв.

Вверх