Заготовки для декупажу

Пластикова форма Зірка 8 см
Шкатулка Скоро весілля 29x21х11см фанера
Купюрніца, 10х18х2.5см, фанера
Комод настільний 1 ящик 21х27х18.5 см фанера
Комод-органайзер, 1 ящик, 20х15х20,5см, МДФ
Комод-органайзер, 2 ящика, 20х15х26см, МДФ
Комод 2 ящика, 12х22х20см, МДФ
Комод 3 ящика, 12х22х30см, МДФ

Декупаж набув широкого поширення в Європі в 17-м столітті, коли в цивілізованих столицях почали з'являтися меблі і предмети побуту, інкрустовані азіатським орнаментом. Природно, такі предмети були по кишені лише заможним, тому народ небагатий брав заготовки для купажу (наприклад - звичайний струганий стіл), приклеєний до нього аплікації з паперу або фурнітуру (намистини, скло, камінці, мушлі та ін.) і розкривав готову роботу лаком для підвищення збереження.

Сьогодні декупаж користується не меншою популярністю ніж в колишні століття і вже встиг перетворитися в особливу форму мистецтва, що дозволяє з простенької заготовки для декупажу створити копію старовинних меблів, авторські настінні годинники, унікальну кухонне начиння, шкатулки та багато іншого.

Гарна заготовка для декупажу - основа творчих успіхів

Природно, талант, творчий підхід і досвід дуже важливі для створення декорованих речей, однак краса і довговічність ваших робіт безпосередньо залежать і від матеріалів, які використовувалися: фарб, фурнітури і, звичайно ж, основи. Заготовки для декупажу Київ пропонує в невеликому асортименті, при цьому не всі вони однаково хороші. Наприклад, якщо ви плануєте створити декорований міні-інтер'єр, то вкрай важливим моментом буде тип деревини, з якої робляться заготовки, їх міцність, якість шліфування і т.д. Тому професіонали зазвичай вибирають заготовки від відомих виробників.

Саме такі заготовки для декупажу Україна може придбати в арт-бутику «Алізарин». За час своєї роботи, ми ретельно вивчили попит і підібрали в асортимент тільки найцікавіші речі: оригінальну фурнітуру, багаті формами моделі меблів, основи для годин, різні шкатулки і багато іншого. Все заготовки для декорування зроблені на заводах спеціалізованих виробників, тому ви гарантовано купуєте екологічно безпечну річ,

Вверх