Допоміжні матеріали для графіки

Ластик електричний Derwent USB
Ластик ручка Derwent Retractable Eraser
Ластик олівець Koh-I-Noor 6312
Клячка Koh-i-Noor 6422 м'яка 33x25 мм
Ластик клячка Derwent
Ластик Derwent

Ластик Derwent

75.0 грн.

Ластик Koh-i-Noor 6891 55х20 мм
Тримач для вугілля DKArt Craft
Тримач для олівця DKArt Craft
Пенал для олівців Derwent 12 шт

Художнику, який займається графікою, поряд з образотворчими інструментами необхідний чітко визначений набір додаткових матеріалів, без яких повноцінна робота просто неможлива. Деякі допоміжні інструменти для графіки знайомі нам з дитинства, наприклад, точила для олівців або ластик. Проте, якщо ви вирішили осягнути принципи графіки, то вам знадобиться набагато ширший додатковий арсенал.

В першу чергу треба купити клячку - це такий різновид гумки, теж зроблена з гуми, але за консистенцією нагадує тісто. Клячко можна з успіхом використовувати не тільки для видалення зайвих або помилкових ліній, але і для формування напівтонів частковим освітленням кольору пастелі, вугілля або чорного олівця.

Не менш важливим інструментом є і растушевка для графіки: на вигляд вона нагадує олівець, але насправді зроблена з паперу, скрученої в конус на кінці (рідше зустрічаються тверді розтушовування з пробки). Назва говорить про призначення інструменту - їм можна ефективно розтушувати олівцем штрих, добившись потрібної форми з урахуванням світла і тіні.

Будь-які інструменти для графіки ви можете купити у нас. «Алізарин» пропонує брендовий товар за розумними цінами.

Вверх