Художня пастель

Пастель в якості матеріалу для образотворчого мистецтва набула широкого поширення в епоху Відродження - жоден інший спосіб не дозволяв отримати настільки природного відтінку неба, трави та інших природних об'єктів. З огляду на простоту використання і високий результат, сьогодні такі фарби досить популярні як серед новачків, так і у професійних живописців. Тим часом, для правильного вибору слід знати про властивості і типах даного матеріалу. Пастель ділять на два типи

  1. Суха. До її складу входять різні пігменти і в'язка речовина. Залежно від його кількості, суху пастель класифікують як тверду або м'яку. Купити пастель твердого типу варто при використанні контуру і штрихування, а м'яка більше підійде для експериментів з передачею кольору.
  2. Масляна. Даний тип матеріалу характеризується більш яскравими квітами, хоча і дещо меншою ефективністю при змішуванні. Готовий малюнок дійсно схожий на роботу маслом. Для змішування кольорів застосовують жорстку кисть, наприклад, щетину, змочену в скипидарі, уайт-спірит, похідних лляної олії або інших розчинниках олійних фарб.

Арт-бутік «Алізарин» пропонує пастель для художника у всьому різноманітті кольорів. У нашому асортименті - брендовий штучний товар і подарункові набори. При необхідності вам дадуть безкоштовну консультацію щодо правильного вибору під конкретні завдання.

Вверх