Художні олівці

Купити олівці для рисунку гідної якості сьогодні - не проблема. Разом з тим, для того щоб майбутня робота цілком відповідала задумом, художник повинен уміти правильно вибрати олівці, які, в залежності від матеріалу, призначені для самих різних завдань в образотворчому мистецтві. Серед достатку цих інструментів виділяють наступні види (за складом):

  1. Графітові. Купити олівці цього виду доводилося кожному школяреві - їх називають ще «простими». В образотворчому мистецтві дані інструменти розрізняються за ступенем твердості грифеля згідно градації від 9В до 9Н. Конкретна модель підбирається художником для досягнення конкретної мети - від точної штрихування до експресивного замальовування. Також, при наявності відповідних навичок, правильно підібраний олівець дозволяє досить точно відтворити і текстуру.
  2. Кольорові. З дитинства відомий вид, за допомогою якого можна як малювати, так і виконувати складні завдання по передачі кольору. В основі використовується той же графіт з фарбувальними добавками, відповідно, перш ніж такі олівці купити, необхідно визначити ступінь твердості їх стержня і підбирати під нього фактуру паперу.
  3. Вугільні. Один з найпопулярніших видів, який може претендувати на універсальність. Деякі художники вважають за краще саме такі олівці купити для того, щоб робити швидкі ескізи, однак в системі академічного навчання їх рекомендують використовувати при створенні плавної передачі кольору на великих робочих площах.
  4. Пастельні. Олівці художні цього виду є аналогом пастельних крейди, проте використовуються не для відтворення фону, а для зображення дрібних деталей або абрису. Чи не потребують будь-яких пристосувань при використанні і дозволяють легко домогтися потрібного відтінку.
  5. Акварельні. Олівці художні цього виду широко використовуються професіоналами, зокрема - пейзажистами. Даний інструмент дозволяє працювати як сухим, так і мокрим способом, відповідно створюючи від класичних акварелей, до гранично чітких форм із застосуванням техніки точного штриха.
  6. Сангіна. Олівець коричнево-рожевого кольору. За властивостями - щось середнє між графітовими і вугільними аналогами. Разом з тим, вони дають більш яскравий відтінок, ніж графіт і набагато краще вугілля тримаються на робочій поверхні.

Купити олівці високої якості будь-якого типу можна в нашому арт-бутику «Алізарин».

Вверх