Сангіна сепія соус

При створенні графічних або каліграфічних робіт, поряд зі звичними олівцями і пастеллю, художник часто прагне використовувати ще і якісь альтернативні матеріали, для того щоб надати роботі нотку ексклюзиву.

Палички сангина. На вигляд нагадує олівець без дерев'яної оправи. Вона складається з частинок окисленого заліза або білої каолінової глини. Дає унікальний коричнево-червоний «іржавий» колір. Використовується як допоміжний художній засіб або в якості основного образотворчого матеріалу з доповненнями, зробленими білим восковим олівцем або крейдою.

Соус для малювання. Особливий вид пастелі - сухий і м'якою. Як правило, володіє різними відтінками сірого кольору. Спочатку соуси були розроблені для ефективної передачі тонів на зображеннях оголеної натури. Сьогодні матеріал використовують в безлічі технік.

Палички сепія. Даний матеріал робиться зі спеціального органу кальмарів і каракатиць - чорнильного мішка. Спочатку матеріал використовувався як чорнило, пізніше став застосовуватися в живопису. Сепія особливо ефектна при необхідності штучно «зістарити» зображення і надати йому нотку раритетності.

Ці та інші матеріали пропонує арт-бутік «Алізарин».

Вверх