Розпис по склу та кераміці

Розпис кераміки і скла - мистецтво, яке прийшло до нас з глибини століть і сьогодні радує око своєю різноманітністю форм і широтою творчих можливостей . Сама техніка розпису практично не зазнала змін, хоча сучасні матеріали істотно змінилися.

Розпис скла сьогодні виконується в основному за допомогою синтетичних засобів. Після нанесення малюнка або візерунка, заготівлю обпалюють в печі або просто в духовці. Різке і значне підвищення температури змінює властивості фарби, дозволяючи їй намертво злитися з поверхнею. В останні роки були придумані речовини, які не вимагають випалу.

Якщо розпис кераміки вже встигла перетворитися на ваше хобі, то вам буде потрібно якийсь стартовий набір інструментів, матеріалів і пристосувань, для того щоб відмести будь-який дискомфорт при роботі і зосередитися тільки на творчості. Ось приблизний список того, що вам знадобиться для початку:

  1. Основа зі скла або кераміки.
  2. Набір фарб.
  3. Контури і маркери.
  4. Допоміжні засоби.

Все для розпису скла і кераміки ви знайдете в арт-бутику «Алізарин». У вашому розпорядженні - різноманіття кольорів і форм, продукція іменитих брендів, всебічна підтримка наших співробітників і незмінно демократичні ціни.

Вверх