Розпис по тканині і шовку

Контур по тканині Таїр металік 20 мл
Фарба по тканині Rosa Textil 150 мл
Фарба по тканині Rosa Textil 80 мл

Розпис по тканині - це одне з найдавніших мистецтв, техніки якого збереглися до наших днів. Вважається, що першими на тканинах стали малювати аборигени острова Ява: свою яскраву розпис на одязі, сумках і просто шматках шовку вони називали батик, а пізніше так стали іменувати будь-які роботи з нанесення зображень на тканину, хоча насправді методик набагато більше: в тій же Індії процвітали методики вузликової розпису бандан, японці розписували шовку використовуючи оригінальну техніку сіборі, та й наші предки з успіхом розписували полотняний одяг природними барвниками в формі язичницьких візерунків.

З годні розпис по шовку затребувана не менше, ніж у попередні століття: сучасні матеріали дозволяють створювати легкі витончені шедеври, що рясніють різними кольорами і образами. Такі роботи однаково приємно носити або використовувати в якості інтер'єрного декору.

Ще одна принада розпису по шовку в тому, що спробувати стати батик-художником може стати будь-який при наявності таланту і бажання. Якщо ви хочете створювати дивовижні шедеври на тканині, потрібно просто зайти в арт-бутік «Алізарин» і купити там все необхідне. У нас є все для батика - від основ, до допоміжних інструментів - усі товари якісні і цілком доступні. Якщо ви - новачок,

Вверх