Лялькова пластика

Виготовлення авторських ляльок - захоплююче і творче заняття, яке до того ж може приносити і непоганий дохід: красиві ляльки прирівнюються до творів мистецтва, їх колекціонують, у багатьох сім'ях вони є реліквіями.

Сьогодні скульптори для створення копії людської фігури використовують спеціальний матеріал, який називається лялькова пластика. Речовина за складом нагадує щось середнє між пластиліном і натуральної глиною, працювати з ним легко навіть при створенні дрібних деталей, а після випалювання або мимовільного затвердіння зроблена фігурка за міцністю не поступається глині. Якщо говорити про різноманітність лялькових пластик, то їх розділяють по загальній жорсткості, рівню волокнистості і іншим параметрам, проте фахівці насамперед виділяють дві основні категорії даного матеріалу за методом фінальної обробки:

  1. Пластика під випал. Готову роботу необхідно спалити у духовці. Такі ляльки більш цінуються у знавців, оскільки вважаються виготовленими за традиційною методикою. Разом з тим, робота з пластикою під випал вимагає досвіду, досвіду і знання технології.
  2. самозастивающая пластика. Сучасні матеріали, що містять у складі спеціальні синтетичні Затверджувачі. Роботу просто залишають при кімнатній температурі - за добу вона мимоволі твердне до потрібної консистенції.

Купити будь-які форми нетоксичних пластик від визнаних виробників ви можете в арт-бутику «Алізарин». Ми гарантуємо вам розумні ціни, добрі поради, гідне якість товару і високий рівень обслуговування.

Вверх