Пластика та глина

Працюючи над створенням скульптури, ви напевно сподіваєтеся на те, що ваша робота буде не тільки завершеною, але також досить надійною і міцною. Забезпечити довге життя вашому шедевру і комфорт в роботі можуть тільки правильно підібрані матеріали. При створенні невеликих фігур, ляльок або інших скульптурних форм використовуються такі матеріали:

  1. Полімерна глина. Ця пластика для ліплення годиться як для невеликих статуй, так і для флористики або створення прикрас. Можна купити тонований або безбарвний матеріал: пластика прекрасно тримає акрилові фарби і добре виглядає з декоруючими деталями. Існує самозастивающая пластика для ліплення і аналог, який потрібно обпалювати.
  2. Глина для ліплення. Відмінний матеріал для втілення традиційних скульптурних методик. Залежно від родовища матеріал може мати різними кольорами і відтінками. Сьогодні спеціалізовані виробники випускають фасовані глини для ліплення, які вже готові до використання.
  3. Пластилін. Цей матеріал жорсткіше глини, відрізняється від неї тим, що не висихає повністю - його завжди можна використовувати повторно для нової роботи або коригувати вже зроблену фігуру. Зазвичай застосовується пластилін для ліплення дрібних деталей, маленьких фігур або пробної (макетної) скульптури.

В «алізарин» завжди є будь-які матеріали для скульптури і широкий вибір необхідних інструментів. Ми гарантуємо якість і екологічну чистоту свого товару і дивуємо клієнта хорошими цінами.

Вверх