Пензлі

Кисті для художників - один з основних інструментів: неодмінною умовою повноцінної роботи є правильно підібраний комплект пензликів гідної якості. Разом з тим, сучасний ринок містить безліч різноманітних варіантів, серед яких починаючому живописцю дуже легко заблукати. Як же правильно вибрати кисті для конкретної роботи? - Для цього необхідно звернути увагу на наступні параметри:

  1. Якість. Кисті художні складаються з трьох частин: ручки, пов'язаного волосяного пучка і металевої обойми, яка одним кінцем затискає волосся, а іншим фіксується на ручці. Вибираючи інструмент, не соромтеся поворухнути обойму - вона повинна бути нерухомою. Віддавайте перевагу ручці з дерева. Попросіть продавця намочити пучок і помалювати їм без фарби на папері: волосся не повинні випадати.
  2. Форма. Перш ніж купити пензлі, визначте запланований «фронт робіт» і вибирайте форму інструментів відповідно до своїх вимог. Так, волосся, затиснутий в круглу обойму, прекрасно підійде для проведення однорідних ліній, укорочений варіант такого інструменту годиться для створення мініатюр. Художні кисті плоскі призначені для нанесення фарб на великі площі, а також для виконання характерних мазків при роботі з пастозною живописом. Овальний або мигдалеподібний варіант «котячий язик» можна розглядати як універсальний: їм можна користуватися і як круглої, і як плоскою кистю. Крім цього існують контурні, трафаретні, лінійні, віялові і ін. Форми, призначені для більш специфічних робіт.
  3. Матеріал. Кисті бувають натуральні, каучукові, синтетичні, поролонові і ін. Кожен тип має свої сильні і слабкі місця, про які вам розповість консультант арт-бутіка «Алізарин». У нас ви зможете художні кисті купити належного вигляду, форми і якості за цілком доступну ціну.

трафаретні, лінійні, віялові і ін. форми, призначені для більш специфічних робіт.

  • Матеріал. Кисті бувають натуральні, каучукові, синтетичні, поролонові і ін. Кожен тип має свої сильні і слабкі місця, про які вам розповість консультант арт-бутіка «Алізарин». У нас ви зможете художні кисті купити належного вигляду, форми і якості за цілком доступну ціну.
  • трафаретні, лінійні, віялові і ін. форми, призначені для більш специфічних робіт.
  • Матеріал. Кисті бувають натуральні, каучукові, синтетичні, поролонові і ін. Кожен тип має свої сильні і слабкі місця, про які вам розповість консультант арт-бутіка «Алізарин». У нас ви зможете художні кисті купити належного вигляду, форми і якості за цілком доступну ціну.
  • про які вам розповість консультант арт-бутіка «Алізарин». У нас ви зможете художні кисті купити належного вигляду, форми і якості за цілком доступну ціну. про які вам розповість консультант арт-бутіка «Алізарин». У нас ви зможете художні кисті купити належного вигляду, форми і якості за цілком доступну ціну.
Вверх