Мольберти для полотен

Мольберт настільний №16
Мольберт настільний №19

Мольберт є одним з обов'язкових інструментів живописця, що дозволяють йому повною мірою реалізувати свій творчий потенціал і технічні навички.

Основні можливості мольбертів

Можна виділити три головних функції, які повинен виконувати даний аксесуар:

  1. Надійна фіксація полотна. Нерухомість основи - найважливіший фактор для втілення задуму художника Якісний мольберт для малювання є гарантією того, що ваша робота не впаде і не пошкодиться в процесі переміщення по студії.
  2. Можливість вертикального переміщення. Мольберт дозволяє змінювати положення полотна по висоті, ідеально підганяючи його під ваш зріст. Також Ця функція необхідна для можливості малювати з комфортом як стоячи, так і сидячи.
  3. Установка основи під кутом. Найважливіший фактор для підбору точного кута нахилу, необхідного для правильної роботи з простором і перспективою в залежності від розміру полотна.
  4. Додаткові можливості. Мольберт для малювання може передбачати в конструкції ряд опцій для зручності: полички для інструментів і фарб, пристосування для більшої стійкості і т.д.

Мольберт: основні різновиди

На мольберт ціна формується в залежності від багатьох факторів: матеріалу, складності конструкції, наявності додаткових функцій і, в тому числі - від його типу. Сучасні художники використовують 2 основних види: триноги і вертикальні планки на горизонтальній поперечині. Ви можете купити мольберт наступних різновидів:

«Ліра». Найбільш популярна конструкція, що складається з звуженої до верху рами і опорної триноги. Крім високої стійкості, даний тип характеризується ще і компактністю, не займаючи зайвого місця в складеному стані.

Станковий. Конструкція складається з двох рам - верхньої і нижньої, з'єднаних між між собою. Саме такий мольберт купити воліють професійні художники, які створюють великі за розміром картини. Для студії зазвичай набувають стаціонарний тип з колісними опорами для простоти переміщення. Також існує складна форма, яку зручно перевозити або зберігати, не займаючи багато місця. Якщо полотно перевищує ширину конструкції більш ніж в 2 рази, художники практикують установку картини на два мольберта одночасно.

"хлопавка". Навчальний тип, широко поширений в більшості художніх шкіл і оптимальний вибір для початківця художника. Включає в себе 2 рами - опорну і несучу. Має на увазі малювання на папері. Несуча поверхня робиться з фанери, просоченої водовідштовхувальними розчинами. Найчастіше такий мольберт для малювання має невеликі розміри і призначений для роботи сидячи.

Настільні. По конструкції ідентичні стаціонарного типу або «Лірі», однак мають зменшені розміри. Ідеальний вибір для створення мініатюр та інших невеликих творів, а також - як експозиційний варіант.

Арт-бутік «Алізарин»: кращі мольберти з індивідуальним підбором

Новачкові правильно вибрати мольберт непросто: слід врахувати власну кваліфікацію, вік, питання мобільності, скільки простору ви готові пожертвувати, бажаний матеріал для картин, передбачувані розміри робіт і інші тонкощі.

Мольберти Київ пропонує в достатку, проте ми рекомендуємо вам звернутися в арт-бутік «Алізарин». До ваших послуг не тільки повний спектр модифікацій кращої якості: всі наші співробітники - практикуючі митці, готові дати вам вичерпну консультацію про кожен товар і професійно допомогти з остаточним вибором покупки.

Вверх