Для образотворчого мистецтва

Гіпсова модель Куб 7х7см
Гіпсова модель Конус 12х6см

Академічна система навчання живопису і самовдосконалення в техніці образотворчого мистецтва неможливі без вправ з малювання нерухомих модельних об'єктів. Умовно такі аксесуари можна поділити на кілька груп:

  1. Геометричні тіла для малювання. Малювання з натури простих фігур - ідеальний спосіб навчитися технічним азам малюнка, передачі пропорцій, перспективи та світлотіні, роботі з тоном при зображенні обсягу предметів. Поступово, з набуттям навичок, геометричні тіла можна компонувати, утворюючи конструкції, які в залежності від складності можуть стати прекрасним тренуванням навіть для професіонала.
  2. Маски, бюсти і манекени для малювання. Для того, щоб навчитися відтворювати людську пластику, вам знадобиться манекен з гнучкими зчленуваннями: ви можете «змусити» його прийняти будь-яку потрібну позу. Користуючись цією методикою, ви досягнете успіхів у створенні пропорційного ескізу.
  3. Екорше для малювання - незамінний інструмент для роботи по техніці да Вінчі. Являє собою скелет або модель тіла або його частин без шкірного покриву з детально відтвореною м'язовою системою.
Вверх