Олійні фарби

Фарба масляна Rosa Gallery 45 мл
Фарба масляна Rosa Gallery 100 мл
Фарба олійна Rosa Studio 490 мл
Фарба олійна Rosa Studio 100 мл
Фарба олійна Rosa Studio 45 мл

Фарби художні олійні є одним з найбільш використовуваних матеріалів в середовищі професійних художників і аматорів. Вони являють собою композитний склад, основою якого є фарбувальні порошкоподібні речовини і зв'язує масляний матеріал. Технологічно фарби виходять шляхом ретельного перетирання сухого барвника з маслом, в результаті чого виходить густа пастоподібна маса, якою і оперує художник. Висихаючи, олійні фарби утворюють міцні плівки, які не втрачають первинний колір і не руйнуються з часом при правильному зберіганні картини. Для того щоб змінити фактуру фарби (наприклад, додати блиску, прозорості), до основних компонентів підмішують певну кількість натуральних смол або масел.

В минулі століття фарби масляні художні купити можна було тільки на основі готових природних барвників. Сьогодні виробники фарб часто штучно складають барвники, використовуючи при цьому як натуральні, так і синтетичні пігменти. Для отримання основних кольорів палітри компоненти барвників добувають в природних пластових родовищах (кольорові землі, різні типи охри, Сієна, грузинські і вірменські туфи): саме такі компоненти роблять фарби масляні стійкими до впливу світла і механічних впливів. Також в останні роки з'явилися фарби на основі синтетичних пігментів, практично не поступаються за якістю натуральним аналогам.

Для того щоб отримати пастообразную фарбу зазвичай використовують методики подрібнення природних пігментів, хоча в ряді випадків їх попередньо прожарюють при високій температурі, піддають високому тиску і навіть проводять досить складні хімічні реакції. Так, в останні десятиліття багато виробників підмішують в олійні фарби художні готові з'єднання мінеральних пігментів з металами - прикладами таких матеріалів є цинкові білила, червоні або жовті кадмії, кіновар, цірулеум, окис хрому і т.д. Отримати такі олійні фарби в кустарних умовах практично неможливо: процедура виготовлення вимагає жорсткого дотримання технології та відповідного обладнання.

Ще одним видом барвників для масла є природні органічні речовини: так , художники здавна використовували фарби на основі палений виноградних або персикових кісточок.

Сучасні виробники художніх олійних фарб спираються на традиційні рецептури і методики, проте багато з них мають і собственни напрацювання в даній області. Таким чином, якщо ви прагнете до досягнення якого-небудь унікального відтінку, єдиний спосіб отримати його - послідовний експеримент не тільки з базової палітрою, але і з матеріалами від різних брендів.

Купити олійні фарби для малювання найкращої якості від провідних виробництв ви можете в арт-бутику «Алізарин». До ваших послуг - не тільки повноцінний асортимент, а й професійні рекомендації наших консультантів-практикуючих художників.

Вверх