Акрилові фарби

Фарба акрилова Rosa Gallery матова 60 мл
Фарба акрилова Rosa Studio матова 75 мл
Фарба акрилова Rosa Talent матова 75 мл

Художні акрилові фарби з'явилися в арсеналі художника порівняно недавно, проте дуже швидко вони придбали і популярність, і визнання в професійному середовищі. Виробляються такі матеріали з особливих технологій. В якості основної складової фарби використовується полімер різних акрилатов. В результаті виходить надзвичайно яскравий, акцентований колір, який можна використовувати за методикою «з тюбика на полотно» (зазвичай використовується при оформлювальних роботах або створенні колажів), а також працювати шляхом лесування або розмивання. В цілому, художній акрил можна розглядати як реальну альтернативу масляної фарби - при цьому він має цілу низку істотних переваг:

  1. Дуже швидко сохне. Нанесений прямо з тюбика матеріал сохне практично на очах. Якщо ви використовуєте в роботі методи розмивання, висихання займе більше часу, проте все ж набагато менше, ніж масло або акварель. Природно, фарба акрилова буде цікава людині, яка має певні навички в малюванні - новачок буде просто не встигати малювати до затвердіння акрилу. Початківці художники при роботі з акрилом додають в фарби спеціальний склад - сповільнювач висихання, що дозволяє малювати в більш повільному темпі.
  2. Невибагливість до основи. Завдяки своїм хімічним властивостям, акрилові фарби відмінно лягають на знежирену поверхню практично будь-якого виду - папір, дерево, метал тощо. Така резистентність матеріалу дозволяє з успіхом використовувати його похідні для зовнішніх оздоблювальних робіт.
  3. Довговічність. Фарби утворюють однорідну плівку, яка не схильна до впливу вологи після висихання і з часом не утворює тріщин, як масло.
  4. Можливості. Користуючись акриловим матеріалом, ви істотно розширюєте діапазон власних художніх можливостей: в залежності від обраного типу зв'язує речовини і кількості доданої води можна без зусиль досягти в роботі ефекту масла, акварелі або отримати унікальну передачу кольору і текстуру.
  5. Вартість. Ціна акрилових фарб знаходиться в одному сегменті з більшістю масляних аналогів і доступна практично для будь-якого бюджету.

Внаслідок особливих властивостей, малювання акрилом вимагає крім традиційного арсеналу інструментів додаткових аксесуарів. В першу чергу це стосується необхідності постійного зволоження видавленою фарби, оскільки вона після висихання стає нерозчинної. Тому художнику знадобиться розпилювач або волога палітра. з цієї ж причи е, вам доведеться навчитися максимально швидко змішувати фарби, коригувати малюнок і працювати з колірними шарами. Також при малюванні фарбами акриловими використовується маскує рідина і маскує стрічка. На перший погляд подібні техніки здаються вельми клопітно, однак освоївши їх, ви отримаєте результат, що перевершує всі очікування.

Фарби акрилові художні купити пропонує арт-бутік «Алізарин». У нас завжди знайдуться потрібні вам кольору в гідній якості і прийнятною ціною. Також до ваших послуг - повний спектр необхідних інструментів і аксесуарів.

Вверх