Допоміжні матеріали для акварелі

Допоміжні матеріали для акварелі сьогодні є необхідним засобом для повноцінного розкриття можливостей цих фарб і втілення будь-якої художньої техніки на папері. Використовуючи арсенал додаткових речовин, ви можете істотно спростити свою роботу, ефективно експериментувати з кольором і візуальним обсягом, домогтися потрібної фактури і захистити картину від впливу зовнішніх факторів і часу.

Найпоширенішими допоміжними матеріалами для акварельних фарб вважаються маскують рідини і гуміарабік. Маскуюча рідина, це речовина, яка наносять на ті ділянки основи, на які не повинна потрапити фарба. Шар рідини утворює гідрофобну плівку, яку можна без зусиль видалити гумкою. Гуміарабік - це смола акації, яка збільшує плинність фарби, уповільнює її висихання і надає картині характерний блиск; він також є зв'язуючою речовиною в складі більшості типів акварельних фарб, тому використання гуммиарабика здатне посилити адгезивні властивості паперу для акварелі.

Ці та інші допоміжні матеріали для акварельних фарб ви завжди можете придбати в арт-бутику «Алізарин». До ваших послуг - найкращі товари і професійні консультації наших співробітників.

Вверх