Маркер для термоперенесення на тканину Marvy Transfer Pen 922 1,5 мм

  • Код товара: 96721010
  • Производитель: Marvy (Японія)
  • Доступность: В наличии
  • Вид: інструмент
  • 69.0 грн.

Transfer Pen, Marvy - це маркер для термоперенесення зображень на тканину. Він має чорний колір та наконечник 1,5 мм. Цей маркер ідеально підходить для перенесення малюнків на світлу тканину для створення ескізів. Він безкислотний, не токсичний та призначений для використання на світлих тканинах.

Transfer Pen, Marvy дозволяє перенести бажаний малюнок з кальки на тканину з подальшим його розфарбовуванням. Це дуже забавний інструмент, який підійде як для дітей, так і для дорослих. За допомогою цього маркера можна створити цікаві та веселі малюнки на футболках, кофтинах та інших виробах.

Перед початком використання маркер потрібно струсити та обернути накінечником вгору, натиснути на нього для компенсації тиску, перевернути і натиснути накінечник до появи фарби. Потім потрібно намалювати малюнок на кальку та покласти його малюнком до тканини. Після цього потрібно пропрасувати тканину праскою, після чого малюнок перенесеться на тканину. Після закінчення роботи маркер потрібно щільно закрити ковпачок, щоб уникнути пересихання чорнила.

Маркери Transfer Pen, Marvy можна зберігати протягом 3 років без пересихання. Рекомендується зберігати їх горизонтально та транспортувати при температурі від -10 до +25 градусів Цельсія.

 

Написать отзыв

Пожалуйста авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для просмотра

Теги: Маркер, для термопереноса, на ткань, Marvy, Transfer Pen

Вверх