Двосторонній маркер Winsor Newton Promarker Коричнева гамма (O / R)

Двосторонній маркер Winsor Newton Promarker Коричнева гамма (O / R)
  • Вид: Маркер спиртовий
  • 95.0 грн.
  • 85.0 грн.

Доступные опции

За допомогою Про-маркерів ви можете переходити від яскравих соковитих кольорів до ніжних пастельних тонів, а напівпрозорі чорнило добре підходять для змішування і накладення одного шару на інший, таким чином, розширюючи вже наявну кількість квітів і відтінків. Якісні наконечники і чорнило Про-маркерів дозволяють створювати бездоганний однотонний колір без видимих штрихів.

• Перманентні нетоксичні чорнило на спиртовій основі
• Застосування на різних типах поверхонь: папір, • Серія Про-маркерів включає 148 квітів.

Два наконечника
Про-маркери володіють двома наконечниками. Тонкий наконечник підходить для промальовування деталей, а широкий долотоподібні наконечник для зафарбовування. Долотоподібні наконечник також може використовуватися для створення штрихів різної товщини, залежно від використовуваної боку.

Нетоксичні
Про Cookie - сертифіковані нетоксичні маркери, що задовольняють стандарту ASTM D-423.

Чорнило на спиртовій основі
Так як Про-маркери заправлені чорнилом на спиртовій основі, вони можуть застосовуватися на різних типах поверхонь, а не тільки на папері або картоні. Про-маркери добре підходять для малювання по склу, шовку, пластику, кераміці, дереву, металу та інших поверхнях.

Контрольована насиченість кольору
Напівпрозорі кольору Про-маркерів можуть накладатися один на інший для досягнення потрібного рівня насиченості і непрозорості. Штрихування на одному місці призводить до створення більш темних тонів одного кольору, що дозволяє створювати необхідні переходи і відтінки.

Барвники високої якості
_ x000D_ Барвники, що використовуються в Про-маркери, гарантують рівний однотонний колір з можливим вибором потрібного відтінку і неперевершеною яскравістю . На відміну від звичайних фломастерів і маркерів, колір Про-маркера буде рівним, без видимих штрихів.

Повністю змішуються
Одним з переваг Про-маркерів є можливість змішувати різні кольори для створення нових, а в залежності від вологості чорнила можна досягати рівних переходів. Спеціальний блендер може бути куплений окремо. Він використовується для пом'якшення переходів і змішування кольорів.

Велика палітра кольорів
Серія Про-маркерів має розширену палітру з 148 квітів від ніжно-пастельних тонів до яскравих кислотних відтінків.

Шкодуємо, відео на даний момент ще не додано.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Теги: Маркер двусторонний, Winsor Newton, Promarker, Коричневая гамма

Вверх