Набір двосторонніх маркерів Winsor Newton Brushmarker Середні 6 кольорів

  • Вид: Маркер спиртовий
  • 699.0 грн.

За допомогоюBrushmarker ви можете переходити від яскравих соковитих кольорів до ніжних пастельних тонів, а напівпрозорі чорнило добре підходять для змішування і накладення одного шару на інший, таким чином, розширюючи вже наявну кількість квітів і відтінків. Якісні наконечники і чорнилоBrushmarker дозволяють створювати бездоганний однотонний колір без видимих штрихів.

• Перманентні нетоксичні чорнило на спиртовій основі
• Застосування на різних типах поверхонь: папір, картон, пергамент, шовк, скло, дерево, метал, пластик та ін.
• Яскраві та живі кольори.
• Кольори можуть змішуватися і накладатися один на інший для створення ефектів переходу.
• Ідеальний інструмент для ілюстраторів, студентів і всіх, які захоплюються творчістю.
• Подвійний наконечник дозволяє створювати штрихи різної товщини.

Два наконечника
Brushmarker володіють двома наконечниками. Тонкий кисть наконечник підходить для промальовування деталей, а широкий долотоподібні наконечник для зафарбовування. Долотоподібні наконечник також може використовуватися для створення штрихів різної товщини, залежно від використовуваної боку.

Нетоксичні
Brushmarker - сертифіковані нетоксичні маркери , що задовольняють стандарту ASTM D-423.

Чорнило на спиртовій основі
Заправлені чорнилом на спиртовій основі, вони можуть застосовуватися на різних типах поверхонь, а не тільки на папері або картоні.Brushmarker добре підходять для малювання по склу, шовку, пластику, кераміці, дереву, металу та інших поверхнях.

Контрольована насиченість кольору
Напівпрозорі кольоруBrushmarker можуть накладатися один на інший для досягнення потрібного рівня насиченості і непрозорості. Штрихування на одному місці призводить до створення більш темних тонів одного кольору, що дозволяє створювати необхідні переходи і відтінки.

Барвники високої якості
_ x000D_ Барвники, використовувані вBrushmarker, гарантують рівний однотонний колір з можливим вибором потрібного відтінку і неперевершеною яскравістю. На відміну від звичайних фломастерів і маркерів, колірBrushmarker буде рівним , без видимих штрихів.

Повністю змішуються
Одним з перевагBrushmarker є можливість змішувати різні кольори для створення нових, а в залежності від вологості чорнила можна досягати рівних переходів. Спеціальний блендер може бути куплений окремо. Він використовується для пом'якшення переходів і змішування кольорів.

Велика палітра кольорів
СеріяBrushmarker має палітру від ніжно-пастельних тонів до яскравих кислотних відтінків. Така кількість квітів дозволяє застосовуватиBrushmarker

Шкодуємо, відео на даний момент ще не додано.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Теги: Набор двухсторонних маркеров, Winsor Newton, Brushmarker, Средние 6 цветов

Вверх